ترمه ابراهیمی یزد باقی مانده از کشتی تایتانیک فروخته شد

ترمه ابراهیمی یزد در انواع کاربردهای مختلف محصول استفاده می شود برای سال‌ها، ترمه به عنوان یکی از بهترین پارچه‌ها برای لباس‌های پیچیده و سایر لباس‌های رسمی که توسط اشراف اروپایی تزیین شده بود، مورد توجه قرار می‌گرفت و این ارتباط با فرهنگ بالا هنوز هم ترمه را تا به امروز تعریف می‌کند.

در حالی که پشم ترمه به طور قابل توجهی گران تر از سایر انواع پشم است بسیار نرم تر و ظریف تر است، که باعث می شود کاربر بلافاصله احساس راحتی و تجمل کند.

از آنجایی که ترمه سبک و نسبتاً ظریف است، معمولاً برای پوشیدن در فضای باز یا لباس های سنگین استفاده نمی شود در حالی که ژاکت های کشمیری سبک رایج هستند.

این ماده معمولاً برای کت های سنگی، کت های نخودی یا سایر انواع لباس های بیرونی که معمولاً با انواع دیگر پشم ساخته می شوند، استفاده نمی شود.

ترمه

ژاکت های کشمیری اغلب برای مناسبت های خاص پوشیده می شوند و حتی می توان انواع خاصی از لباس های زیر ترمه را پیدا کرد.

به طور کلی، کار با ترمه آسان است که باعث می شود از این پارچه در لباس های پیچیده، گران قیمت و زیبا استفاده شود که برای تحت تاثیر قرار دادن و خیره کردن طراحی شده اند.

پشم بزهای ترمه در هیچ کاربرد صنعتی استفاده نمی شود به این معنی که کل اقتصاد ترمه جهانی به تولید پوشاک ترمه وابسته است.

با انتخاب همکاری با یک تولید کننده ترمه اخلاقی و طبیعی، می توانید به تشویق رشد اقتصادهای دوردست و پیشرفت یک الگوی جدید پارچه تجارت منصفانه کمک کنید.

اکثر ترمه های دنیا در چین تولید می شود این کشور بزرگ آسیای مرکزی و شرقی با منطقه کشمیر همسایه است، جایی که این پشم از آنجا منشا گرفته است و بیشتر صحرای گبی در داخل مرزهای چین قرار دارد، که مرکز تولید ترمه معاصر است.

قیمت ترمه بسیار متفاوت است پشم بزهای کشمیری که در یک کارخانه چینی مگالیتیک پرورش داده می شوند ممکن است کم عیار و ارزان باشد، اما اکثر تولیدکنندگان سنتی ترمه قیمت های بسیار بالاتری دارند.

در صنعت ترمه مانند بیشتر بخش‌های زندگی، آنچه را که برای آن پرداخت می‌کنید دریافت می‌کنید و پشم ترمه که به‌طور سنتی تولید می‌شود، در کل بسیار نرم‌تر و بهتر از ترمه تولید انبوه است.