کفش ایمنی بهشتیان مدل الوند که به خوبی جا می‌شوند به حفظ تعادل کمک می‌کنند و راحت هستند و از هر گونه سر خوردن یا لغزش جلوگیری می‌کنند.

همه ما اهمیت چکمه های فولادی سنگین را برای کسانی که در صنعت ساختمان کار می کنند می دانیم اما کفش های ایمنی در طیف وسیعی از سبک های مختلف هستند که آنها را برای بسیاری از محیط های کاری مختلف از جمله فرودگاه ها، تدارکات و صنایع حمل و نقل مناسب می کند.

در زیر پنج دلیل نیاز کارکنان را بررسی می‌کنیم هنگام کار در محیط‌های شلوغ و سریع، مهم است که کارگران نه تنها لباس‌های محافظ بپوشند بلکه پاهایشان در برابر آسیب‌های احتمالی له شدن محافظت شود.

جابجایی و بلند کردن اجسام سنگین، مانند محیط فرودگاه، خطر افتادن اقلام روی پای کارگران را به همراه دارد کفش های ایمنی با پنجه های تقویت شده می توانند به ایمنی کارگران کمک کنند.

کفش

سر خوردن، لغزش و سقوط در هر محیط کاری ممکن است اتفاق بیفتد، به خصوص زمانی که کفش ایمنی بخشی از لباس نباشد.

همچنین مهم است که کفش ها دارای کشش و آج صحیح باشند، به خصوص هنگام کار بر روی نردبان در صنعت ساختمان یا روی سطوح ناهموار.

کفش های ایمنی نه تنها از کارگر در برابر سقوط ناخواسته یا صدمات له شده محافظت می کنند بلکه می توانند از فشار عضلانی جلوگیری کنند.

کفش‌هایی که به خوبی بالشتک هستند و از قوس پا حمایت می‌کنند اطمینان حاصل می‌کنند که پا و مچ پا به خوبی حمایت می‌شوند، کفشی راحت ارائه می‌کنند که به درستی ساق پا را تراز می‌کند، به وضعیت بدن و کاهش کمردرد کمک می‌کند.

هنگامی که کارکنان شما در همه نوع آب و هوا در خارج از منزل کار می کنند، مانند صنایع ساختمانی، تدارکات و فرودگاه، بسیار مهم است که کفش های آنها در برابر باران، برف و سرمای شدید محافظت کنند.

کفش ها باید به خوبی عایق بندی شده و ضد آب باشند تا از شرایطی مانند سرمازدگی و سایر مشکلات گردش خون جلوگیری شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *